Šiuolaikinė bankininkystė, paremta tvarumo vertybėmis ir skaitmeninėmis technologijomis

Autorius: Mark Sign

2022-09-14

Time 2 minutės skaitymo

„mano.bank“ 2019 m. tapo pirmuoju specializuotu banku Europos Sąjungoje, taip pat pirmuoju į verslo paskolas orientuotu banku Lietuvoje. Žinodamas augančio verslo poreikius, bankas siūlo prieinamas finansavimo sąlygas, neribotus ir nemokamus SEPA pavedimus, taip pat iki minimumo sumažino biurokratinius procesus, kad klientų verslo plėtra vyktų sklandžiai.

Būdamas šiuolaikiniu banku, „mano.bank“ kuria kitokią bankininkystę – efektyvesnę, paprastesnę, orientuotą į konkrečius verslo poreikius ir su inovatyviomis skaitmeninėmis technologijomis. Prieš 2 mėnesius pradėjęs naudotis „Mark Sign“ paslaugomis, bankas elektroniniu būdu jau pasirašė 1500 sutarčių ir sutaupė 9000 popieriaus lapų.

Apie įmonę

  • „mano.bank“ nuo 2020 m. yra Lietuvos atsakingo verslo asociacijos narys (LAVA)
  • 74 darbuotojai, 60 iš jų naudojasi „Mark Sign“ savitarnos platforma
  • Daugiau nei 2000 elektroniniu būdu pasirašytų dokumentų
  • Per 2 mėnesius sutaupyti 9000 popieriaus lapų

Daugiau apie įmonę: https://mano.bank/

AW3W3884_1.jpg

Kalba_klientas

Kokius „Mark Sign“ sprendimo privalumus išskirtumėte?

Mūsų sektoriuje labai svarbu efektyvumas, greitis ir procesų paprastumas – kai sutartys pasirašomos elektroniniu būdu, galime iškart išmokėti paskolą, kurios reikia partnerio verslo plėtrai. Svarbiausia, kad sutartį galima pasirašyti telefonu iš bet kur, kad ir iš kito pasaulio krašto, nes nereikia senamadiškai skenuoti ir siųsti paskolai gauti reikalingų dokumentų – elektroniniu būdu jais dalintis kur kas efektyviau. Be to, visiems dokumentams saugoti pakanka virtualios erdvės – nereikia atskiro ploto dokumentų archyvui. Tačiau elektroninis parašas svarbus ne tik gerinant klientų patirtį – jis svarbus ir vidiniuose banko procesuose, nes vidinius dokumentus taip pat pasirašome elektroniniu būdu. Savitarnos platformoje patogiai matant dokumentų pasirašymų istoriją, būtinus pasirašyti dokumentus ir gaunant priminimus, visos operacijos gali būti atliekamos laiku ir efektyviai.

Galbūt esate pasiskaičiavę, kiek kaštų jau sutaupėte skaitmenizuodami darbo procesus?

Šiuo metu „Mark Sign“ elektroniniu parašu esame pasirašę apie 1500 dokumentų, tačiau pasirašant įprastu būdu, šią dokumentų krūvelę sudarytų apie 9000 popieriaus lapų, per metus – apie 54 tūkst. lapų. Tai net 270 kg popieriaus, kuriam pagaminti sunaudojama apie 540 tūkst. litrų vandens ir į aplinką išleidžiama apie 18 tonų CO2. Tai – tik popieriaus, ant kurio padedame parašą, kaštai, neskaičiuojant išlaidų kurjerio paslaugoms ir dokumentų pristatymo procese išmetamo CO2.

Kokius dar tvarumą skatinančius sprendimus įmonėje esate įsidiegę?

Į tvarumą žvelgiame per tris pjūvius – aplinkosaugos, socialinio tvarumo ir gerosios valdysenos, todėl esame pasitvirtinę įmonės etikos kodeksą, atlygio, lygių galimybių politikos ir aplinkosaugos strategijas. Kad tai nebūtų tik tušti žodžiai, realiais veiksmais neutralizuojame CO2 poveikį aplinkai: stengiamės nešvaistyti naudojamų resursų, perkame iš atsinaujinančių išteklių pagamintą elektros energiją, skatiname švaresnį susisiekimą, todėl banko kieme darbuotojams įrengėme dviračių laikymo aikštelę bei suteikėme galimybę nemokamai pasikrauti elektromobilius įkrovimo stotelėse. Popieriaus sąnaudų mažinimas kasdienėje veikloje – taip pat šios strategijos dalis, tad „Mark Sign“ sprendimas leidžia visas sutartis su partneriais pasirašyti sparčiai ir patogiai nenusižengiant mūsų vertybėms.

Daugiau apie kliento istoriją rasite čia

tvarumas.jpg

Dalinkis:

Linkedin Facebook

Naujausios

Daugiau įrašų
×