Birželio mėnesio produkto naujienos

2022-07-06

Birželio mėnuo – produktyvus, aktyvus ir kupinas naujienų! Pastarąjį mėnesį ne tik tobulinome esamas funkcijas, bet ir papildėme sprendimą naujais funkcionalumais, kad naudotis paslaugomis būtų dar paprasčiau ir patogiau. Kviečiame susipažinti:

1. Naujas mokėjimo būdas metinius planus pasirinkusiems klientams

Jūsų patogumui, apmokėti paslaugas nuo šiol galite ne tik mokėjimo kortele, bet ir banko pavedimu. Tai naudinga, kadangi:

✔ Nebereikia įrašyti, išsaugoti ar prisiminti savo kortelės duomenų savitarnos platformoje;

✔ Visus metus nereikės rūpintis atsiskaitymu už paslaugas;

✔ Įsigyjant metinį planą suteikiama 25% nuolaida.

Viskas, ką reikia atlikti, tai „Mark Sign” krepšelio mokėjimo būdo laukelyje pasirinkti planą Metams bei pažymėti „Mokėsiu pavedimu„.

2. Atnaujinta „iFrame” (HTML žymė) įmonės sistemoms

Atsižvelgdami į klientų poreikius, patobulinome „Mark Sign” API integracijos „iFrame” langą, kuriame galite ne tik pasirašyti bei peržiūrėti dokumentus savo įmonės sistemose, tačiau ir atsisakyti pasirašyti, jei dėl tam tikrų priežasčių nenorite padėti parašo ant nurodyto dokumento. Tai galite padaryti spausdamį mygtuką Atmesti ir taip pat informuoti dokumento kūrėją apie atsisakymą pasirašyti.

Rūpinamės ne tik sprendimo patogumu, bet ir organizacijos stiliaus pritaikymu, todėl „iFrame” lange galite atvaizduoti savo įmonės logotipą.

Domina integruoti dokumentų pasirašymą į savo sistemą? Mūsų pardavimų komanda info@marksign.lt jums padės.

3. Atnaujintas parašo paskirties funkcionalumas

Svarbu pažymėti, kokiu tikslu pasirašomi dokumentai? Naudodamiesi mūsų sprendimu galite ne tik pridėti narius, bet ir pažymėti parašo paskirtį. Šiam tikslui patobulinome parašo paskirties funkcionalumą, su kuriuo galite:

✔ Matyti parašo paskirtį dokumente, šalia pasirašančiojo vardo ir pavardės;

✔ Pakeisti parašo tikslą, jei priskirtas narys dar nepasirašė.

Daugiau apie parašo paskirties funkcionalumą skaitykite čia.

4.  Sužinokite, ar parašas kvalifikuotas

Norite greitai ir paprastai įsitikinti elektroninio parašo tikrumu? Ar parašas galioja, yra kvalifikuotas, nepakeistas ir ar nepasibaigę sertifikatai, dabar galėsite patikrinti „Mark Sign” paskyroje, kuomet įkelsite pasirašytą dokumentą. Dokumentų tikrinimo lange matysite pasirašymo narius, informaciją apie jų parašą (pvz. pažangusis, kvalifikuotas) bei ar parašas galioja.

5. Naujas „Mark Sign” API integracijų dokumentacijos puslapis

Turime naują dokumentacijos puslapį, skirtą „Mark Sign” sprendimui integruoti į įmonės sistemas.

Siekdami taupyti klientų laiką, dokumentacijos puslapį papildėme svarbia informacija, kuri padės lengviau integruoti mūsų API sprendimus. Puslapyje pateikiame reikalingą kodą, kuris palengvins programuotojų darbą ir sutaupys laiko.

Dokumentaciją raskite čia.

Tuo tarpu mes ir toliau tobulinsime „Mark Sign” sprendimą, kad klientų poreikiai visuomet būtų patenkinti ir pasirašyti kvalifikuotu elektroniniu parašu būtų paprasta.

Dalinkis:

Linkedin Facebook