Kvalifikuoto el. parašo sprendimas teisinių paslaugų profesionalams

Įveiklinkite kvalifikuoto elektroninio parašo sprendimą Mark Sign teisinių paslaugų sektoriuje be nerimo dėl atitikties, audito naštos ir su minimaliu IT pėdsaku.

EIDAS

Teisinės bendruomenės mumis pasitiki

Nauda teisinių paslaugų sektoriui

Teisinę galią turintys dokumentai

Esame sertifikuoti pasauliniu mastu pripažintu ISO 27001 informacijos saugumo valdymo sertifikatu, mūsų veiklą prižiūri duomenų saugumo specialistai. Dirbame su patikimumo užtikrinimo paslaugų teikėjais ir laikomės eIDAS reglamento reikalavimų, užtikrindami atitiktį (angl. compliance).

Pagerintas dokumentų valdymas

Valdykite dokumentus paprastai ir saugiai – mūsų sistemoje galite sekti dokumento istoriją bei pasirašymo eiliškumo tvarką. Užtikrinkite, kad visas turinys būtų matomas ir lengvai pasiekiamas visai komandai.

Efektyvus teisinių dokumentų parengimas

Dokumentų kategorizavimas ir automatiniai pranešimai – funkcijos, padedančios teisinių paslaugų profesionalams efektyviai valdyti savo laiką ir susikoncentruoti ties svarbiausiomis užduotimis.

Stipraus vizualinio identiteto užtikrinimas

Pagerinkite savo prekinio ženklo atpažįstamumą su Mark Sign white-label sprendimu, kuris įgalins jus klientams ir partneriams siųsti personalizuotus el. laiškus ir pakvietimus.

Kalba klientai

Michael Manke

„Kadangi didžioji dalis mūsų klientų yra ne Lietuvoje veikiančios užsienio kompanijos, norint identifikuoti jų partnerius bei su jais sudaryti sutartis elektroniniu būdu, reikia turėti sertifikuotą ir nuo kibernetinių rizikų maksimaliai apsaugotą įrankį.“

– Michael Manke, Advokatų profesinės bendrijos „Roedl & Partner“ asocijuotas partneris, advokatas

„Naudodami Mark ID ir Mark Sign e-ID sprendimus galime teikti aukščiausios kokybės teisines paslaugas, paspartinti darbo procesus ir išlaikyti aukščiausius saugumo standartus.”

– Marius Šlepetis, „Legal Balance“ vadovas
eSignature is being used for legal services and law industry

Išbandyk el. parašo galimybes jau šiandien

Prisijunk prie tūkstančių Mark Sign naudotojų

3 parašai/mėn. nemokamai su Smart-ID, Mobile-ID, LT ID