Kvalifikuoto el. parašo sprendimas IT profesionalams

Įtraukite el. dokumentų pasirašymą į savo procesus – ISO 27001 ir ISO 14001 sertifikuotas, nuolat audituojamas sprendimas jūsų verslo našumui pagerinti

EIDAS

IT profesionalai mumis pasitiki

Nauda IT sektoriui

Kasdienės užduotys su daugiau saugumo

Visi naudotojai prieš pasirašydami, tvirtindami ar peržiūrėdami dokumentus, turi patvirtinti savo tapatybę kvalifikuotu elektroniniu įrankiu, kas smarkiai sumažina riziką, kad jautrūs duomenys pateks į netinkamas rankas.

Laiką taupančios pasirašymo funkcijos

Dokumentų kategorizavimas, prieigos teisių valdymas, automatiniai pranešimai ir dokumentų istorijos sekimas – funkcijos, padedančios verslui efektyviai valdyti savo laiką, susikoncentruoti ties svarbiausiomis užduotimis ir išvengti klaidų.

Saugumo reikalavimų ir atitikties užtikrinimas

Esame sertifikuoti pasauliniu mastu pripažintu ISO 27001 informacijos saugumo valdymo sertifikatu, laikomės BDAR ir ES eIDAS reglamentų reikalavimų, užtikrindami atitiktį (angl. compliance), o mūsų veiklą nuolat prižiūri duomenų saugumo specialistai.

Mažiau išlaidų – daugiau tvarumo

Pasirinkę el. parašo sprendimą, galite sumažinti arba visiškai atsisakyti popierinių dokumento naudojimo. Toks sprendimas ne tik teigiamai veikia aplinką, bet ir ženkliai sumažina administracines išlaidas IT įmonėse.

A computer screen is referring to IT sector.

Išbandyk el. parašo galimybes jau šiandien

Prisijunk prie tūkstančių Mark Sign naudotojų

3 parašai/mėn. visada nemokamai su Smart-ID, Mobile-ID, LT ID