Užtikrinkite atitiktį ir sutaupykite laiko finansinių paslaugų sektoriuje

Atraskite, kaip kvalifikuoto el. parašo sprendimas Mark Sign paspartina finansų sektoriaus organizacijų procesus, ir išbandykite patys

EIDAS

Finansinių paslaugų profesionalai mumis pasitiki

Nauda finansų sektoriui

Laiką taupančios pasirašymo funkcijos

Dokumentų kategorizavimas, prieigos teisių valdymas ir automatiniai pranešimai – funkcijos, padedančios finansinių paslaugų profesionalams efektyviai valdyti savo laiką ir susikoncentruoti ties svarbiausiomis užduotimis.

Stipraus vizualinio identiteto užtikrinimas

Mark Sign naudotojams suteikiame galimybę siųsti personalizuotus el. laiškus (angl. white-label) taip stiprinant prekinio atpažįstamumą. Užtikrinkite dar geresnę patirtį partneriams bei klientams.

Saugumo reikalavimų ir atitikties užtikrinimas

Esame sertifikuoti pasauliniu ISO 27001 informacijos saugumo valdymo sertifikatu, laikomės ES eIDAS ir BDAR reikalavimų, užtikrindami atitiktį (angl. compliance), o mūsų veiklą nuolat prižiūri duomenų saugumo specialistai.

Paprastas veiksmų atsekamumas

Supaprastinkite ilgus procesus ir užtikrinkite, kad visas turinys būtų matomas ir lengvai pasiekiamas visai komandai. Daugybė tapatybės nustatymo būdų, dokumento istorijos sekimas bei pasirašymo eiliškumo tvarkos nustatymas – funkcijos, įgalinančios tai pasiekti.

Giedre Blazgiene

„Esame orientuoti į efektyvumą ir greitį, siekiame visus procesus klientams maksimaliai supaprastinti, todėl su Mark Sign visos sutartys pasirašomos sparčiai ir patogiai.”

– Giedrė Blazgienė, „mano.bank“ generalinė direktorė

„Paskaičiavome, kad, įsidiegus kvalifikuotą elektroninį parašą ir skaitmenizavimus klientų tvarkymo procesus, įmonės darbuotojų laiko sąnaudos sumažėjo 30-40 proc.”

– Gražvydas Balčas, „FinoMark“ vadovas
Markas Krasovskis - CEO of a company BnP Finance

„Įdiegę Mark Sign sprendimą, anksčiau mūsų verslo klientams tokią įprastą sutarties pasirašymo rutiną biure pakeitėme kelias minutes internetu trunkančia procedūra.”

– Markas Krasovskis, „BnP Finance“ vadovas
Laurynas Mažuolis - CEO of Be kredito

„Dėl mūsų veiklos modelio – daiktų nuomos, kolegoms kasdien tenka apdoroti kelis šimtus paraiškų ir kitokių su tuo susijusių dokumentų. Tai – didelės žmogiškųjų resursų sąnaudos, todėl buvome maloniai nustebę, kiek, įmonei perėjus prie kvalifikuoto elektroninio parašo, pavyksta sutaupyti darbuotojų laiko.“

– Laurynas Mažuolis , „Be kredito“ vadovas
Euro sign, representing finance sector

Išbandyk el. parašo galimybes jau šiandien

Prisijunk prie tūkstančių Mark Sign naudotojų

3 parašai/mėn. visada nemokamai su Smart-ID, Mobile-ID, LT ID