Gegužės mėnesio produkto naujienos

2022-06-09

Gegužės mėnuo – kupinas naujienų! Jei jums patinka naudotis Mark Sign ir pastebite, kaip paprasta ir patogu pasirašyti mūsų sprendimu – džiaugiamės, nes einame tinkamu keliu. Žemiau supažindiname su didžiausiais Mark Sign sprendimo pokyčiais.

Papildomi parašai plane „Startui“

Norite pasirašyti pradiniame plane, tačiau pasibaigė parašai? Jūsų patogumui, plane „Startui“ suteikėme galimybę jų įsigyti papildomai. „Mark Sign“ paskyroje, meniu juostoje spauskite „Papildomi parašai“ mygtuką ir papildykite savo parašų krepšelį 10 vnt. parašų.

atobulinta API integracija: „iFrame” (HTML žymė) įmonės sistemoms

Sukūrėme galimybę pasirašyti bei peržiūrėti dokumentus, matyti narius ir jų pasirašymo statusą, neišeinant iš savo organizacijos svetainės ar vidinės sistemos, kelių mygtukų paspaudimu.

Pavyzdžiui, jei atidarysite naują skirtuką interneto naršyklėje, pamatysite langą su „Mark Sign“ paskyra, kuriame ir galėsite pasirašyti ar tikrinti dokumentus. „iFrame” integruoti galite į savo įmonės sistemas ir naršykles. Pasirašysite dar greičiau, kadangi nereikės prisijungti prie marksign.lt svetainės.

Ankstesnis pasirašymo procesas API integracijoje susidarydavo iš dokumentų įkėlimo į sistemą, narių pridėjimo, jų prisijungimo ir galų gale, pasirašymo. Pasinaudoję šiuo sprendimu, dokumentus galėsite saugoti savo pusėje, pridėtiems nariams nereikės atlikti prisijungimo veiksmo kitur.

Norite integruoti dokumentų pasirašymą į savo sistemą? Kreipkitės į mūsų pardavimų komandą info@marksign.lt ir padėsime

Laiko žyma

Ar žinojote, kad elektroninis parašas turi galiojimo terminą ir siekiant užtikrinti, kad dokumentas išliktų galiojantis, reikia kartas nuo karto uždėti laiko žymas?

Papildėme „Mark Sign“ API integraciją laiko žymomis, skirtomis PDF formato dokumentams. Šios žymos naudojamos, siekiant pratęsti elektroninio parašo galiojimo laiką. Pasirašant su „Mark Sign“, dedamos laiko žymos galioja 6 metus, todėl tiek galios ir dokumente padėti elektroniniai parašai. Ant dokumento uždėjus laiko žymą vienam nariui, automatiškai pratęsiami visų dalyvių parašai.

Mūsų klientai jau naudoja:

  • Turite darbo sutarčių ar kitų dokumentų kuriuos norite saugoti ilgiau nei kelis metus, nuo pasirašymo? Tuomet šis sprendimas yra skirtas Jums.
  • Jei kažkurio dokumento parašo galiojimas baigiasi, tačiau jūs norite užtikrinti jo validumą ateityje

Dokumento galiojimo datą galite sužinoti ir dabar, apsilankę marksign.lt ir pasirinkę dokumentų tikrinimo langą.

Parašo paskirtis

Reaguodami į klientų poreikius papildėme dokumento pasirašymo eigą dar viena nauja funkcija. Ar žinojote, kad prie dokumentų galite ne tik pridėti narius, bet ir pažymėti parašo paskirtį? Ja nurodysite, kokiu tikslu dedamas dalyvio parašas. Tereikia pakviesti prie dokumento naują narį ir pasirinkti vieną iš keturių paskirčių:

  • Parašas
  • Patvirtinimas
  • Kopijos tikrumo patvirtinimas
  • Supažindinimas

Nepasirinkus jokios paskirties, automatiškai numatoma paskirtis – Parašas.

Live Chat

Ar pastebėjote, jog marksign.lt svetainėje galite patogiai pasikonsultuoti dėl el. parašų ar kitų susijusių klausimų? Daug dėmesio skiriame klientų aptarnavimui, todėl „Live Chat” funkciją padarėme pasiekiamą ir mūsų platformoje. Nuo šiol, jei pasirašant iškyla klausimų, galite lengvai susisiekti su mūsų komanda. Paskyroje spauskite mėlyną „Messenger” mygtuką ir kuo greičiau jums atsakysime.

Tiek svarbiausių pakeitimų šį mėnesį. Turite klausimų? Mielai atsakysime info@marksign.lt

Dalinkis:

Linkedin Facebook