Kovo mėnesio produkto naujienos

2022-03-12

Kovo mėnesį papildėme Mark Sign sprendimą naujomis funkcijomis bei patobulinome esamas. Skaitykite toliau ir susipažinkite su pakeitimais. Ar jau spėjote išbandyti patys?

Galimybė keisti dokumento pavadinimą

Paskyroje nuo šiol galite keisti failo pavadinimą ir tai daryti nepriklausomai nuo to, ar dokumentas jau pasirašytas. Pavyzdžiui, jūs gavote dokumentą iš kolegos ar įkėlėte dokumentą su neaiškiu pavadinimu, tačiau ateityje norite jį lengviau prisiminti.

Failo pavadinimą galite keisti šiais atvejais:

  • Kuomet pasirašote kitų įkeltą dokumentą
  • Kuomet patys inicijuojate dokumento pasirašymo procesą
  • Kuomet įkeliate dokumentą pasirašymui ar tikrinimui.

Šią funkciją galite naudoti visuose Mark Sign planuose.

Galimybė spausdinti arba parsisiųsti dokumento patvirtinimo informaciją

Papildėme Mark Sign sprendimą ir galimybe spausdinti ar į PDF parsisiųsti dokumento tikrinimo ataskaitą. Tai naudinga norint išsisaugoti informaciją apie jau pasirašytą elektroninį dokumentą.

Apie elektroninių dokumentų tikrinimą rašėme čia

Mygtuką „Spausdinti“ rasite atidarę dokumentų tikrinimo langą.

Patogiau pateikta funkcija „Išskaičiuoti parašus iš mano sąskaitos“

Patobulinome galimybę išskaičiuoti parašus iš savo sąskaitos. Ar žinote, ką ši funkcija reiškia? Ji suteikia galimybę kitiems pasirašyti iš jūsų sąskaitoje esančių parašų. Pavyzdžiui, jeigu jūsų klientui prireikia pasirašyti daugiau negu penkis dokumentus, o jis turi planą „Startui”, tuomet galite leisti jam panaudoti parašus iš jūsų sąskaitos.

Šią funkciją rasite paskyros „Parašo nustatymai“ lange, o kad ją aktyvinti, tereikia pažymėti varnelę „Parašus išskaičiuoti iš mano sąskaitos”. Prieinama planams „Profesionalui”, „Komandai” bei „Lankstus”.

Atnaujinta vartotojo sąsaja

Taip pat patobulinome platformos dizainą ir meniu pasirinkimus. Tikime, kad taip patogiau pasirašyti bei tikrinti elektroninius dokumentus.

Kartu pridėjome ir DUK mygtuką mūsų platformoje, kad būtų dar paprasčiau rasti atsakymus į rūpimus klausimus.

Svetainėje DUK skiltį visada rasite viršutinėje meniu juostoje arba dešinėje meniu juostoje mobiliojoje versijoje.

Patogesnis svetainės dizainas mobiliesiems

Spartėjant gyvenimo tempui ir vis daugiau dirbant lanksčiu ar hibridiniu būdu, kompiuteris nebėra būtinas įrankis pasirašyti dokumentus, kol turite išmanųjį įrenginį. Dėl šios priežasties, daug dėmesio skiriame dizainui bei patogiam veikimui.

Todėl, kad būtų dar patogiau pasirašyti, pasirašymo mygtuką perkelėme į dešinę pusę.

Taip pat pagerinome Mark Sign veikimo greitį, sukūrėme patogiau atvaizduojamus iškylančius langus ir pagerinome veikimą skirtingose naršyklėse.

Dalinkis:

Linkedin Facebook