Lapkričio mėnesio produkto naujienos

2023-12-04

Artėjant jaukiausioms metų šventėms, skubame Jums papasakoti, kur pasistūmėjome per lapkričio mėnesį. Kviečiame susipažinti su aktualijomis, o sutaupytą laiką, pasirašant kvalifikuotu elektroniniu parašu, skirti metų užbaigimo darbams! 

Pasirašymo proceso, naudojant USB laikmeną, patobulinimas 

Džiaugiamės galėdami pranešti, jog patobulinome pasirašymo procesą su Registų centro išduodamais „Bit4id tokenME EVO II“ USB kriptografiniais raktais. Ar jau išbandėte pasirašymą specialiomis USB laikmenomis bei lustinėmis kortelėmis?

Kodėl verta naudotis USB laikmena? 
  • Galite įkelti bei pasirašyti neribotą kiekį dokumentų. Besinaudodami kriptografine USB laikmena ar lustine kortele, nebevargsite pasirašinėdami kiekvieno dokumento atskirai. Vienas spustelėjimas – iki 100 pasirašytų dokumentų.  

Jeigu USB laikmena kaip tapatybės nustatymo būdas Jums yra naujiena ar norite išbandyti patys, daugiau informacijos rasite čia

Trys nemokami parašai kiekvieną mėnesį 

Dedame maksimalias pastangas, kad mūsų siūlomas elektroninio parašo Mark Sign sprendimas veiktų nepriekaištingai. Orientuodamiesi į aukščiausią kokybę ir vis daugiau dėmesio skirdami dokumentų pasirašymo greičiui didinti, nuo šiol klientams siūlome kas mėnesį pasirašyti net 3 dokumentus nemokamai.  

Turite poreikį pasirašyti daugiau dokumentų? Kviečiame išsirinkti Jums labiausiai tinkamą aukštesnį planą Profesionalui, Komandai, Lankstus ar įsigyti papildomų parašų paketą. 

Primename, kad greitai pasirašyti dokumentus galima pasitelkiant Smart-ID, Mobile-ID, ZealiD, kriptografinę USB laikmeną bei lustines korteles. Svarbi naujiena – naudojantis naujai integruotu SimplySign įrankiu, galima pasirašyti dokumentus su Lenkijos piliečiais.  

Vartotojo patirties (UX) gerinimas 

Skiriame daug dėmesio vartotojo patirties optimizavimui tam, kad mūsų klientų dokumentų pasirašymo procesas Mark Sign savitarnoje būtų kuo sklandesnis ir greitesnis. Vertiname iš klientų gaunamą grįžtamąjį ryšį, kurio dėka išleidome šiuos pakeitimus: 

El. dokumentų pasirašymas su Smart-ID 

Vis dar kartais sulaukiame klientų užklausų, kad nepavyksta prisijungti prie Mark Sign savitarnos svetainės su Smart-ID programėle. 

Primename, kad prisijungti ir pasirašyti dokumentus su Mark Sign galima naudojant tik kvalifikuotą Smart-ID programėlę.  

Šiuo metu išleidome atnaujinimą, kuriuo informuojame klientus, kad prisijungimo metu naudoja žemesnio saugumo lygio Smart-ID paskyrą. Tačiau jei kyla klausimų kaip atsisiųsti Smart-ID programėlę, kaip pasitikrinti ar pakelti jos saugumo lygį, daugiau apie Smart-ID rasite čia.  

Prisijungimas prie Mark Sign platformos
Geresnis informacijos atvaizdavimas išmaniajame telefone 

Klientams, norintiems dokumentus valdyti ir pasirašyti savo aplinkoje per API, suteikiame du pasirinkimus: patogiai ir paprastai susikurti norimą naudotojo sąsają pagal savo poreikius. Kai nėra galimybių ar poreikių atlikti papildomus programavimo darbus, galima naudotis jau mūsų parengta vartotojo sąsaja. 

Atliepdami klientų poreikius, šiuo metu patobulinome Mark Sign vartotojo sąsajos atvaizdavimą mobiliajame telefone. Sutvarkyta bei praplėsta mobili aplinka leidžia matyti visą vedamą informaciją (kaip asmens kodas) pilnai bei persižiūrėti pasirašančio asmens duomenis. 

Dokumentų kategorijos ir jų eiliškumas 
  • Kuriant kategorijos pavadinimą, simbolių skaičių praplėtėme iki 35;  
  • Surikiavome kategorijas abėcėlės tvarka – suprantame kaip svarbu tvarka, nesvarbu kiek kategorijų turite, nuo šiol jas galėsite tvarkyti dar patogiau. 

Tiek pokyčių šį mėnesį. Turite pastebėjimų ar klausimų? Aptarkime jūsų įmonės poreikius kartu (info@marksign.lt). 

Dalinkis:

Linkedin Facebook