Lapkričio mėnesio produktų naujienos

2022-12-13

Sugrįžtame su naujomis funkcijomis, kuriomis galės pasinaudoti ne tik Mark Sign savitarnos platformos naudotojai, tačiau ir verslo klientai, besinaudojantys Mark Sign API integracijomis.

1. Naujas narių paieškos laukelis 

Įmonėje dirba 100+ darbuotojų? Ilgajame kontaktų sąraše norite atrasti darbuotojus, kuriems reikia išsiųsti kvietimą pasirašyti dokumentą? Mark Sign platformoje pridėjome paieškos laukelį, kuriuo pasinaudoję, galėsite lengviau pridėti bei pakviesti narį pasirašyti Jums reikiamą sutartį vieno mygtuko paspaudimu. 

2. El. dokumentų valdymas per API (iFrame) su USB laikmena/lustine kortele/ZealiD programėle

Dar daugiau galimybių su Mark Sign! Nuo šiol dokumentus pasirašant per Mark Sign API sąsają, savo tapatybę patvirtinti bei el. dokumentus pasirašyti galima ir su USB laikmena, lustine kortele bei ZealiD programėle. 
 
Galimi lustinių kortelių tipai: 
 
• Naujos kartos asmens tapatybės kortelė 
• Valstybės tarnautojo pažymėjimas 
• E-rezidento kortelė 
• VĮ Registrų centro išduodama lustinė kortelė

3. Paprastesnis naudotojų prijungimas prie paskyros naudojant API vartotojo sąsają

Nuo šiol naudodamiesi Mark Sign API sprendimu, galėsite žymiai greičiau pridėti naudotoją prie savo įmonės paskyros. Tereikia nurodyti naudotojo ID ir jis bus iškart pridėtas prie Jūsų sistemos. 
Na, o svarbiausia, pasinaudoję turimu kliento ID galėsite jį nurodyti kurdami iFrame nuorodą. 

4. Naudotojų prijungimas prie įmonės paskyros su ZealiD

Kviečiame pasinaudoti naująja API sprendimo funkcija! Su Mark Sign įgyvendinkite naują galimybę ir leiskite savo darbuotojams/klientams prisijungti prie Jūsų sistemos naudojant ZealiD programėlę. 

Dalinkis:

Linkedin Facebook