Liepos mėnesio produkto naujienos

2022-07-28

Liepos mėnesį papildėme Mark Sign sprendimą naujomis funkcijomis, padėsiančiomis pasirašyti dokumentus dar paprasčiau ir patogiau. Skaitykite toliau ir susipažinkite su pakeitimais. Ar jau spėjote išbandyti patys?

1. Nustatykite terminą sutarčiai pasirašyti

Norite savo klientui pateikti terminuotą pasiūlymą? Tai galite atlikti naudojantis šia funkcija, kurią rasite skiltyje Papildomos funkcijos.

  • Pasirašymo lange nurodykite terminą, iki kada reikia pasirašyti dokumentą
  • Pasirinkite, kaip dažnai nariams į el. paštą siųsti priminimus pasirašyti

Taip pat pažymėkite varnelę, jei norite neleisti pasirašyti dokumento pasibaigus terminui. Viskas – galite būti ramūs, nes nariai gaus priminimus apie dokumentą ir galės jį pasirašyti iki pateikto termino pabaigos.

2. Dokumentų peržiūra

Norite, kad dokumentą peržiūrėtų kolega, tačiau jo parašas nėra reikalingas? Tai padaryti paprasta – jei norite, kad sutartį peržvelgtų papildomas narys, tiesiog pridėkite jį prie dokumento ir pasirinkite parašo paskirtį Peržiūra. Tokiam statusui priskirti nariai galės peržiūrėti ar parsisiųsti dokumentą tačiau negalės jo pasirašyti.

Narys el. paštu bus informuojamas apie dokumentą, laukiantį peržiūros. Jeigu dokumente nustatytas pasirašymo eiliškumas – jis galios tik pasirašyti priskirtiems nariams.

3. Dokumentų patvirtinimo funkcija

Dar viena klientų patogumui sukurta funkcija – dokumento patvirtinimas. Norite, kad sutartį visų pirma peržvelgtų teisininkas ir patvirtintų, kad dokumente esančios sąlygos yra tinkamos? Pridėkite jį prie dokumento ir pasirinkite parašo paskirtį Vidinis dokumento patvirtinimas. Asmuo galės patvirtinti arba atmesti dokumentą.

Jeigu dokumente nustatomas pasirašymo eiliškumas – pasirašymą pradėti galima tik patvirtinus dokumentą.

4. Papildytos vadovo prieigos teisės

Mark Sign paskyroje savo komandos nariams galite parinkti skirtingas prieigos teises – administratoriaus, vadovo bei darbuotojo. Administratorius – daugiausia teisių paskyroje turintis narys, galintis kitiems asmenims priskirti skirtingas prieigos teises: administratoriaus, vadovo ar darbuotojo.

Atsižvelgdami į klientų poreikius, papildėme vadovų prieigos teises. Pavyzdžiui, norėdami pridėti naujų darbuotojų į paskyrą, galėsite tai atlikti būdamas ne tik administratorius, bet ir vadovas. Vadovais paskirti darbuotojai taip pat gali pridėti bei pašalinti kontaktus. Taip valdyti savo paskyrą dar paprasčiau o pasirašymas – dar greitesnis.

5. Ilgalaikis dokumentų saugojimas

Ar žinote, kad dokumentai, kuriuos laikote Mark Sign paskyroje, yra saugomi ir juose esantis parašų galiojimas – reguliariai atnaujinamas? Visiems mūsų klientams, besinaudojantiems planais Profesionalus, Komandai ar Lankstus, tuo rūpintis nereikia.

Likus 6 mėn. iki galiojimo pabaigos parašui, kuris greičiausiai baigs galioti, uždedama laiko žyma, kuri pratęs dokumento galiojimą dar 5-6 metams. Kol dokumentą saugojate mūsų sistemoje, tol užtikriname jo galiojimą ne tik esamuoju laiku, tačiau ir ateityje.

Tiek svarbiausių funkcijų šį mėnesį. Turite klausimų? Mielai atsakysime info@marksign.lt

Dalinkis:

Linkedin Facebook