Sausio mėnesio produkto naujienos

2024-02-02

Metus pradėjome su keliais didesniais funkciniais pakeitimais, kuriuos pristatysime jau netrukus. Šį mėnesį dalinamės kitais patobulinimais. Tikimės, kad jie padės klientams pasirašyti ir tikrinti el. dokumentus greičiau ir patogiau. Kviečiame skaityti Mark Sign sausio mėnesio produkto naujienas! 

Naujienlaiškio prenumerata – sužinokite pirmieji 

Pranešame, jog nuo šiol galite užsiprenumeruoti Mark Sign naujienlaiškį. Sužinokite apie naujausius Mark Sign sprendimo pakeitimus, rinkos naujienas, specialius pasiūlymus ir kt. informaciją pirmieji. 

Iki šiol naujienlaiškiu dalinomės tik su socialinio tinklo LinkedIn prenumeratoriais. Dabar suteikiame galimybę medžiagą gauti ir kitu kanalu – naujienlaiškį siųsime tiesiai į Jūsų el. pašto, kuriuo naudojatės paskyroje, dėžutę. 

Kaip užsiprenumeruoti?  

Prisijungus prie Mark Sign savitarnos svetainės, matysite iškylantįjį langą (žiūrėti ekrano nuotrauką žemiau). Jame pažymėkite varnelę šalia „Noriu gauti produkto naujienas ir pasiūlymus“ ir spustelėkite „Išsaugoti“. Viskas! Laukite pirmojo numerio. 

Dar daugiau dokumentų viename ADoc 

Padidintas ADoc konteineryje esančių dokumentų kiekis. Jei anksčiau Mark Sign savitarna besinaudojantis vartotojas galėjo įtalpinti 20 vnt., dabar galimybės išaugo penkiskart – ADoc talpina iki 100 vnt. el. parašu pasirašomų elektroninių dokumentų.  

Kas yra ADoc? 

ADoc – elektroniniu parašu pasirašomas elektroninio dokumento formatas. Dar kitaip vadinamas „konteineriu“ arba „aplanku“, į kurį yra įdėtas pagrindinis dokumentas bei jo priedai.  

Kokie dokumentų formatai gali sudaryti ADoc? 
  • Microsof Office (.doc, .docx, .xls, .xlsx, .ppt, .pptx) 
  • Portable Document Format (.pdf) 
  • HTML (.html, .htm) 
  • Autodesk Autocad (.dwg) 
  • WordPerfect (.wpd) 
  • Rich Text Format (.rtf) 
  • Comma-Separated Values (.csv) 
  • Tekstinės rinkmenos (.txt) 
  • Paveikslėliai (.jpg, .png, .gif, .bmp, .wmf, .pict, .pcx, .psd, .pcd, …) 

Turite pasirašyti daug dokumentų ADoc formatu? Išbandykite šią galimybę Mark Sign savitarnoje

Viena paskyra – vienas unikalus el. pašto adresas 

Dar kartą primename, kad nuo vasario 1 d. Mark Sign savitarnoje įsigalioja svarbus pokytis. Siekdami užtikrinti aukščiausią paslaugų kokybę ir saugumą, skatiname kiekvieną paskyrą susieti su unikaliu el. pašto adresu. Jei to vis dar nepadarėte, prisijungus sekite nurodymus, esančius iššokančiame lange. Plačiau apie tai skaitykite gruodžio mėnesio produkto naujienose

Tiek naujienų šį mėnesį. Turite pastebėjimų ar klausimų? Aptarkime jūsų įmonės poreikius kartu (info@marksign.lt).   

Dalinkis:

Linkedin Facebook