Viena paskyra – vienas unikalus el. pašto adresas

2024-01-05

Tikimės, kad pasibeldę naujieji, 2024-ieji metai, atneš naujų pozityvių iššūkių ir tikslų. Mark Sign metus užbaigėme priėmę svarbų pokytį savitarnos svetainėje, kuris 2024-aisiais užtikrins dar aukštesnio lygio ir saugumo paslaugas. 

Viena paskyra – vienas unikalus el. pašto adresas 

Pastebime, jog nemaža dalis vartotojų, besinaudojančių Mark Sign savitarna, skirtingoms paskyroms naudoja vieną, pasikartojantį el. pašto adresą. Siekdami užtikrinti aukščiausią paslaugų kokybę ir saugumą, pranešame, jog nuo šiol kiekviena Mark Sign paskyra privalės turėti unikalų el. pašto adresą. 

Naudojant tą patį el. pašto adresą keliose paskyrose, sistema negali automatiškai priskirti dokumento prie konkrečios paskyros, tai reikia atlikti pačiam vartotojui. Todėl unikalus el. pašto adresas kiekvienoje paskyroje padės sumažinti pasirašymo žingsnių skaičių bei užtikrinti dar didesnį dokumentų saugumą. 

Svarbu!

Patikrinkite, prie kurios paskyros esate prisijungę. Rekomenduojame keisti asmeninės paskyros el. pašto adresą.

Kada įsigalios šis pakeitimas? 

Pakeitimas įsigalios nuo šių metų vasario 1 d. Prisijungus prie Mark Sign paskyros, Jums apie tai priminsime ir jūsų patogumui nukreipsime į “Nustatymų” skiltį el. pašto adreso pakeitimui. 

Kur ir kaip pasikeisti asmeninės paskyros el. pašto adresą? 

Peržiūrėti ir atnaujinti savo asmeninės paskyros el. pašto adresą galite čia: „Nustatymai ir mokėjimai“ → „Profilis“. Skiltyje „Asmeniniai duomenys“ rasite „El. paštas“ eilutę. Paspaudus mygtuką „Išsaugoti“, į naujai nurodytą el. pašto dėžutę gausite el. pašto patvirtinimo laišką. Spustelėkite „Aktyvuoti paskyrą“.

unikalus el. pašto adresas
Kaip valdyti savo paskyras Mark Sign savitarnos svetainėje? 

Prisijunkite prie Mark Sign savitarnos svetainės. Tai padarius, ekrane išvysite visas turimas paskyras. 

Jei besinaudodami viena iš paskyrų norite pereiti į kitą, spustelėkite rodyklę, esančią meniu juostoje, pasirinkite „Žiūrėti visas“ ir matysite turimų paskyrų sąrašą. 

Kas nutiks, jei nespėsiu pasikeisti el. pašto adreso? 

Nors ir reguliariai priminsime, kad reikia pasikeisti el. pašto adresą, nukreipdami į „Nustatymų“ skiltį, toliau galėsite naudotis Mark Sign savitarna ir pasirašinėti dokumentus. 

Tiek naujienų šį mėnesį. Daugiau naujienų rasite čia. Turite pastebėjimų ar klausimų? Aptarkime jūsų įmonės poreikius kartu (info@marksign.lt). 

Dalinkis:

Linkedin Facebook