5 Kalėdinių dovanų idėjos kolegoms ir verslo partneriams🎁  

2022-12-21

Ar jau spėjote paruošti Kalėdines dovanas savo kolegoms?  Jei vis dar ieškote paskutinės minutės idėjos, Mark Sign komanda paruošė naudingų dovanų sąrašą, kuris, tikime, tiks kiekvienam iš Jūsų. 

1. Kalėdinis arbatos ar kavos bei skanumynų rinkinys 

Visi puikiai žinome, jog darbo kompiuteris, kava bei saldėsis yra ofiso šventoji trejybė. Kiekvienas pažįstame kolegą, kuris atėjęs į ofisą, pirmiau užsuka į virtuvę kavos ir tik tada įsijungia kompiuterį. 

O ar žinojote? Didžiojoje Britanijoje apklausa rodo, kad kas trečias žmogus per šventes labiausiai nori gauti kalėdinių gėrimų bei užkandžių. 

Išrinkite kolegai unikalią kavos ar arbatos pakuotę bei Kalėdomis kvepiančius imbierinius sausainius.  

2. Gertuvė  

Pripažinkime, jog dėl didelio darbo darbo krūvio, skubėjimo, dėl rytinės bei popietinės kavos, dažnai dehidratuojame ir jaučiamės kitaip nei įprastai. Stilinga gertuvė – puikus priminimas rūpintis savimi bei nepamiršti gerti vandenį tiek dirbant ofise, tiek namuose. 

Specialistai rekomenduoja per dieną išgerti bent 2 litrus skysčių. Geriant pakankamai vandens, padidėja kraujo ir deguonies srautas į smegenis. O tai užtikrina aukštesnį produktyvumo lygį. 

Pasinaudokite skaičiuokle ir sužinokite, kokį kiekį vandens turėtumėte išgerti per dieną.

3. Sprendimas, padedantis optimizuoti kasdienius darbus

Galbūt viskas, ko trūksta produktyviam darbui, tai Spotify muzikos platformos metinė narystė? Ar galbūt Mark Sign dokumentų valdymo sprendimas?

Nepamirškite, yra galybė įrankių, kurie gali padėti greičiau ir smagiau atlikti tam tikrus kasdienius darbus. Tereikia išbandyti!

Beje, dabar galite pasinaudoti Mark Sign kalėdine dovana bei išsirinkti planą su 25% nuolaidą arba -pasinaudoti 150 Eur dovana. Pamirškite popierinius dokumentus, siuntas bei kurjerius. Su Mark Sign viskas žymiai paprasčiau. Daugiau apie akcijos sąlygas skaitykite čia.

4. Dovana iš Jūsų namų

Mark ID & Mark Sign nuolatos kalbame apie tvarumą. Skatiname atsisakyti popieriaus, taupyti kaštus, optimizuoti procesus. Ruošiantis Kalėdiniui pasibūvimui su kolegomis, norime taip pat paskatinti rinktis naudingas bei tvarias dovanas.

Esame įsitikinę, jog namuose kiekvienas turime visiškai naujų daiktų, kuriuos kažkada nusipirkome ar gavome dovanų, tačiau taip ir nepanaudojome.

Galbūt to daikto kaip tik norėtų jūsų kolega? Puiku! Supakuokite jį dovanų popierių bei nudžiuginkite savo kolegas. 

5. Parama Ukrainai

Mūsų kaimynai – Ukrainos piliečiai, labai vertina kiekvieno mūsų ištiestą pagalbos ranką. Kalėdos – tai dar viena puiki galimybė priminti, jog mums rūpi. Siųskime pinigus kovoti už laisvę ir nepriklausomybę. 
 
Sužinokite, kaip tai padaryti čia.

Dalinkis:

Linkedin Facebook