Balandžio mėnesio produkto naujienos

2022-05-04

Mark Sign el. parašo sprendimo tobulinimas – nesibaigiantis procesas. Nuolat siekiame gerinti paslaugų kokybę ir išlaikyti el. dokumentų pasirašymo bei tikrinimo paprastumą.

Kviečiame susipažinti su Mark Sign balandžio mėnesio produkto naujienomis.

Padidintas failų dydžio limitas

Ar pastebite, kad kai kurie dokumentai sveria daugiau? Pavyzdžiui, brėžiniai ar failai su nuotraukomis bei įvairiais grafiniais elementais. Todėl atsižvelgdami į klientų poreikius, atnaujinome Mark Sign platformą, kurioje nuo šiol galite įkelti dar didesnius dokumentus. Vietoje 10 MB dabar galite įkelti failus iki 25 MB.

Atnaujintas užsakymo krepšelis

Kad būtų dar paprasčiau įsigyti Mark Sign paslaugų planus, atnaujinome užsakymo krepšelio dizainą. Išsirinkę norimą planą ne tik matysite informaciją apie užsakymą, bet ir galėsite pasirinkti išsaugoti savo mokėjimo duomenis ateičiai. Viskas patogu, paprasta ir vienoje vietoje.

Paslaugų prieinamumas

Ar žinojote, kad bet kada galite patikrinti ir įsitikinti, kad mūsų kvalifikuoto elektroninio parašo paslauga veikia? Tam turime kasdien duomenis fiksuojančią paslaugų prieinamumo sistemą. Joje rasite informaciją apie mūsų paslaugų veikimą pastarąją savaitę. Norite patikrinti? Sistemą rasite marksign.lt svetainės apatinėje juostoje

Atnaujintas dokumentų kategorijų filtravimas

Atnaujinome ir dokumentų kategorijų filtravimo funkciją. Ar žinojote, kad Mark Sign paskyroje dokumentams galite priskirti skirtingas kategorijas, kad būtų lengviau juos rasti ateityje? Paskyros „Dokumentų” skiltyje, viršuje rasite laukelį „Filtruoti pagal”, kuriame nuo šiol rasite visas esamas kategorijas vienoje vietoje.

Dar nesate išbandę kategorijų? Išbandykite.

Tuo tarpu mes ir toliau tobulinsime savo sprendimą, kad pasirašyti kvalifikuotu elektroniniu parašu būtų dar greičiau, paprasčiau ir patogiau.

Dalinkis:

Linkedin Facebook