Elektroninis parašas – tvarus pasirinkimas. Kodėl?

2022-06-06

Organizacijoje veikti tvariai yra kaip niekada aktualu.

Europos Komisija priėmė pasiūlymų rinkinį, kad ES įmonių politika būtų tinkama sumažinti šiltnamio efektą sukeliančių dujų kiekį bent 55 procentais iki 2030 m. Europos žaliojo kurso strategija apima daugybę verslų ne tik Lietuvoje, bet ir visoje ES. Prie aplinkos tausojimo galite prisidėti pasirašydami elektroniniu parašu. Štai kodėl:

Neprisirišama prie vietos

Pasirašant elektroniniu parašu nebereikia fiziškai gabenti dokumentų. Galite pamiršti kurjerius, važiavimą iš vienos vietos į kitą, todėl ne tik sutaupote kaštų, bet ir prisidedate prie taršos mažinimo, kylančio iš transportavimo. Elektroninius dokumentus galima pasirašyti nuotoliniu būdu, bet kurioje pasaulio vietoje jums patogiu metu.

Taupomas popierius

Pasirašymas elektroniniu būdu taip pat leidžia atsisakyti popieriaus. Nebėra būtina spausdinti, kopijuoti ar fiziškai archyvuoti pasirašytų sutarčių, nes viską galite atlikti naudojantis kompiuteriu ar išmaniuoju telefonu. „Certinal” duomenimis, popieriaus gamybai sunaudojama apie 40% pasaulyje išpjaunamos medienos.

Taupomas vanduo

Popieriaus gamybai sunaudojama daug vandens išteklių. Pasak „Certinal”, vienam A4 formato popieriui reikia 10 litrų vandens. Spausdindami mažiau dokumentų, ne tik neeikvosite popieriaus, bet ir taupysite vandenį.

Mažinamas atliekų kiekis

„Energy Central“ duomenimis, kasmet išmetama daugiau nei 375 milijonai tuščių rašalo ir dažų kasečių, kurių dauguma patenka į sąvartynus. Spausdintuvo kasetei visiškai suirti sąvartyne prireikia 1000 metų. Bet koks atliekų kiekio mažinimas daro poveikį, o prie to prisideda pasirašymas elektroniniu parašu.

Išbandykite pasirašymą su „Mark Sign“ jau dabar.

Dalinkis:

Linkedin Facebook