Spalio mėnesio produkto naujienos

2022-11-04

Išgirdome ir patobulinome! Kviečiame susipažinti su naujais patobulintais Mark Sign spalio mėnesio produkto funkcionalumais bei naujienomis:

1. El. dokumentų pasirašymas su USB laikmena / lustine kortele

Iki šios dienos, visi norintys pasirašyti dokumentus elektroniniu būdu, tai galėjo padaryti prisijungdami prie Mark Sign savitarnos platformos su Smart-ID, Mobile-ID ar ZealiD programėle.

Tačiau nuo šiol pristatome naujieną – el. dokumentų pasirašymą su USB laikmena ar lustine kortele.

Su kokiomis lustinėmis kortelėmis galiu pasirašyti el. dokumentus per Mark Sign? 

Prie Mark Sign prisijunkite ir pasirašykite el. dokumentus su naujos kartos asmens tapatybės kortele, valstybės tarnautojo pažymėjimu, e-rezidento kortele ar VĮ Registrų centro išduodama lustine kortele.

Kaip užsisakyti elektroninį parašą su USB laikmena?

USB laikmena su elektroniniu parašu išduodama Valstybinėje įmonėje Registrų centras. Tai galite padaryti nuvykę į jūsų mieste veikiantį Registrų centro padalinį, arba kreiptis apsilankę įstaigos tinklapyje. Taip pat USB laikmena su elektroniniu parašu išduodama UAB Skaitmeninio sertifikavimo centre.

Kaip užsisakyti elektroninę tapatybės kortelę su elektroniniu parašu?

Elektroninė tapatybės kortelė su elektroniniu parašu išduodama Asmens duomenų išrašymo centre prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos. Tai galite padaryti nuvykę į Jūsų mieste veikiantį Migracijos departamento padalinį arba kreiptis apsilankę įstaigos tinklapyje.

Atkreipkite dėmesį: Norėdami prisijungti bei pasirašyti dokumentus su USB laikmena / lustine kortele, turėsite prie kompiuterio prijungti USB laikmeną ar lustinę kortelę bei įsidiegti papildomą įrangą. Daugiau informacijos rasite čia.

2. Kelių dokumentų pasirašymas vienu paspaudimu

Turbūt pats dažniausiais klausimas kurio sulaukdavome iš mūsų klientų: „Ar galima pasirašyti 10 el. dokumentų vienu paspaudimu?” Atsakymas: taip! Turėdami USB laikmeną galite tai padaryti.

Prisijunkite prie Mark Sign paskyros su USB laikmena, pažymėkite nepasirašytus dokumentus ir pradėkite pasirašymą.

3. Greitesnis dokumentų įkėlimas ir peržiūra

Padidinome dokumentų įkėlimo ir užkrovimo greitį. Nuo šiol įkeliant kelis dokumentus vienu metu, nereiks laukti kol pasirinkti dokumentai bus užkrauti ir paruošti peržiūrai.

Išbandykite patys! www.app.marksign.lt

4. Patobulinta parašų išskaičiavimo funkcija

Pasirašote dokumentus su klientais bei partneriais ir norite jiems suteikti aukštą bendradarbiavimo patirtį su jumis? Nustatymuose pažymėkite, kad jums siunčiant pasirašyti dokumentą, visuomet parašus nuskaičiuotų iš jūsų sąskaitos. Taip klientams niekada nereikės rūpintis, ar turi pakankamai parašų jūsų norimoms sutartims pasirašyti, o jūs pagreitinsite savo veiklos procesus.

Tą padaryti galima skiltyje Nustatymai ir mokėjimai > Papildomi nustatymai > Dokumentų įkėlimo nustatymai.

5. Globalus pasirašymas naudojant parengtą API vartotojo sąsają

Atsižvelgiame į klientų poreikius bei nuolat ieškome būdų, kaip el. parašo sprendimą paversti prieinamu visiems. Nuo šiol dokumentus su užsienio piliečiais galite pasirašyti ne tik Mark Sign savitarnos platformoje, tačiau taip pat ir naudojantis Mark Sign API sprendimu.

Susisiekite su mumis (marketing@markid.lt) ir aptarsime jūsų verslui labiausiai tinkamus sprendimus.

Tiek svarbiausių funkcijų šį mėnesį. Turite klausimų? Aptarkime jūsų poreikius (info@marksign.lt)

Dalinkis:

Linkedin Facebook