Elektroninis parašas verslui – kaip persėdimas į sportinį automobilį

Ilgalaikė automobilių nuoma visoje Lietuvoje

A rented car driving through the forest roads
8 mėn.

naudojasi „Mark Sign“ paslaugomis

90 proc.

sutarčių pasirašoma tik elektroniniu parašu

12 darbuotojų

pasirašo elektroniniu būdu

Apie įmonę

„Current Auto“ teikia ilgalaikės automobilių nuomos paslaugas skirtingiems fizinių asmenų poreikiams – asmeniniam naudojimui arba verslui vystyti. Nuo 2021-ųjų veikianti įmonė šiuo metu siūlo platų įmonės partnerių tiekiamų automobilių asortimentą, kuris atitinka svarbiausius kriterijus: kokybę, kainą, patogumą ir, žinoma, saugumą. Klientai gali rinktis norimą automobilį pagal gamintoją, modelį, kėbulo, kuro ir pavarų dėžės tipą bei numatytą biudžetą. 

Nuolat auganti „Current Auto“ komanda ne tik padeda išsirinkti reikiamą automobilį pagal kliento poreikius, bet ir atsako į visus kylančius klausimus. Ilgalaikės nuomos paslaugos teikiamos fiziniams asmenims visoje Lietuvoje, įmonės biuras įsikūręs Vilniuje.  

The office of a company Current Auto that specialises in car rental

Vieta

Vilnius, Lietuva

Paslaugos

Ilgalaikė automobilių nuoma

Industrija

Automobilių nuoma ir prekyba

Darbuotojų skaičius

12

Iššūkis

Pasirašinėti sutartis ir įvairius dokumentus elektroniniu būdu pradėjome iškart startavus įmonės veiklai. Tai patogiausias būdas veikti visoje Lietuvoje be poreikio atidaryti fizinius skyrius skirtinguose miestuose, kas itin būdinga automobilių ilgalaikės nuomos verslui. Juo labiau, kad pasirašyti sutartis ar kitus dokumentus reikia kiekvieną dieną – tai aktualu ne tik įmonės viduje, bet ir vystant verslo ryšius su partneriais bei klientais. Tuo pačiu paskatinome ir savo partnerius dirbti inovatyviau, efektyviau ir be jokių eilių. 

Vis dėlto, pasirinkto elektroninio parašo tiekėjo, su kuriuo dirbome nuo pirmų veiklos dienų, siūlomi sprendimai nebetenkino mūsų augančių poreikių – klientai pritrūkdavo parašų, tad galiausiai susidūrėme su dideliais nepatogumais. 

The CEO of a company Current Auto, that specialises in car rental - Gediminas Velička

„Šiuolaikinis verslas neįsivaizduojamas be skaitmeninių sprendimų, kurie ne tik pagreitina verslo procesus, bet ir leidžia diegti įvairias inovacijas, kurti patrauklius produktus mūsų klientams bei partneriams.“

Gediminas Velička, „Current Auto“ direktorius

Sprendimas

Džiaugiamės, kad pradėję ieškoti naujo būdo, kaip patogiai ir efektyviai pasirašyti sutartis ir dokumentus elektroniniu parašu, atradome „Mark Sign platformą. Šis sprendimas viršijo mūsų darbuotojų ir klientų lūkesčius, nes dabar turime galimybę pasirašyti neribotą dokumentų kiekį ir galime užtikrintai tęsti savo veiklą.  

Be to, elektroninis pasirašymas yra laikomas tvariu sprendimu, o tvarumas mūsų įmonei visada buvo labai svarbus. Teikiame pirmenybę skaitmeniniams sprendimams, kurių poveikis aplinkai yra nedidelis arba siekia nulines emisijas. Džiaugiamės, kad galime būti pavyzdžiu ir kitiems – pasirašydami sutartis ir kitus dokumentus elektroniniu būdu esame žingsniu priekyje. Šiuo metu mūsų veikloje net 90 proc. visų pasirašomų dokumentų yra elektroniniai. 

Privalumai

Mark Sign privalumai

Patogumas

„Mark Sign“ platforma itin lengva naudotis, visos pasirašytos sutartys yra vienoje vietoje.

Mark Sign privalumai

Paprastumas

Norint pasirašyti sutartis elektroniniu būdu, nereikia galvoti, kaip tai padaryti – „Mark Sign“ platformoje visi žingsniai yra aiškūs.

Tvaresnis verslas

Dokumentų pasirašymas elektroniniu būdu ženkliai sumažina spausdinimo sąnaudas kasdienėje biuro veikloje.

globalus parasas mark sign

Išbandyk el. parašo galimybes jau šiandien

Prisijunk prie tūkstančių Mark Sign naudotojų

3 parašai/mėn. visada nemokamai su Smart-ID, Mobile-ID