Skaitmeninė edukacija net nuomojantis sofą

Paslaugų sektorius

12 mėn.

naudojasi „Mark Sign“ paslaugomis

12 darbuotojų

naudojasi elektroninio pasirašymo platforma

3 darbuotojai

kasdien naudojasi elektroninio pasirašymo platforma

Apie įmonę

Ilgalaikės daiktų nuomos platforma, kurioje norimą daiktą galima turėti už nedidelę mėnesinę nuomos įmoką, o esant poreikiui – vėliau jį įsigyti už likutinę vertę. Įmonės tikslas – pasiūlyti klientams reikalingiausių namų apyvokos prekių su galimybe šiais daiktais naudotis be paskolų, kreditų ar užstatų.

Svarbu tai, kad, pasikeitus finansinei situacijai, platformos klientai turi galimybę savo įsipareigojimus bet kada nutraukti, daiktą sugrąžindami įmonei.

Vieta

Visa Lietuva

Industrija

Paslaugų sektorius

„Mark Sign“ paslaugos

Klientų identifikavimas ir skaitmeninis sutarčių pasirašymas

Darbuotojų skaičius

12

Iššūkis

Sparčiai pasaulyje išpopuliarėjusi dalinimosi ekonomika sukūrė rinką, kurioje žmonės gali nuomotis daiktus tik tam tikram periodui – kai jų labiausiai reikia, nes tam tikrais atvejais nuomotis apsimoka daug labiau nei daiktą įsigyti, nekalbant apie tvarumo klausimą, kai daiktai stovi nenaudojami ar nesugedę keičiami naujais. Kadangi mūsų įmonės šūkis – „Kai pirkti per brangu – nuomokis“, sukūrę daiktų nuomos platformą, pailginame daikto gyvavimo ciklą ir sumažiname perteklinį vartojimą, tuo pačiu patenkindami būtinus mūsų klientų poreikius.

Žinoma, šis veiklos modelis nėra naujiena, todėl rinkoje konkuruojame ne tik daiktų pasiūla, bet ir aptarnavimo kokybe – kaip greitai ir kaip patogiai daiktus galime išnuomoti. Nekalbant apie paslaugos patikimumą ir asmens duomenų saugumą

Laurynas Mažuolis - CEO of Be kredito

„Dėl mūsų veiklos modelio – daiktų nuomos, kolegoms kasdien tenka apdoroti kelis šimtus paraiškų ir kitokių su tuo susijusių dokumentų. Tai – didelės žmogiškųjų resursų sąnaudos, todėl buvome maloniai nustebę, kiek, įmonei perėjus prie kvalifikuoto elektroninio parašo, pavyksta sutaupyti darbuotojų laiko.“

– Laurynas Mažuolis, „Be kredito“ vadovas

Sprendimas

Ilgalaikės nuomos versle sutarties pasirašymo greitis yra tas „butelio kakliukas“, kuris apsprendžia, kaip greitai galima naudotis nuomotu daiktu, nekalbant apie kliento identifikavimą ir kitų būtinų duomenų patikrinimą. Kasdien mūsų darbuotojai sugaišdavo didžiąją dalį darbo dienos tik šiems biurokratiniams procesams – patikrinti, surinkti ir saugoti pasirašytus dokumentus, o žinant, kad per mėnesį jiems tenka apdoroti tūkstančius užklausų, iškyla grėsmė, kad ilgainiui net kruopščiausias darbuotojas gali įvelti žmogišką klaidą, kuri mūsų versle – neatleistina.

Taip mūsų sistemose atsirado „Mark Sign“ sprendimas, padidinęs mūsų darbuotojų operatyvumą, sumažinęs popierinių dokumentų archyvą ir galimų klaidų riziką ­– įvairi statistika rodo, kad, įdiegus kvalifikuoto skaitmeninio parašo sprendimą, dokumentų apdorojimo klaidų galimybė gali sumažėti iki 90 proc.

Rezultatas

Įdiegę pasirašymą kvalifikuotu elektroniniu parašu, pokytį jaučiame ne tik dėl sutaupytų logistikos, popieriaus ir žmogiškųjų resursų kaštų, bet ir dėl augančio klientų rato. Kadangi visuomenės skaitmeninis raštingumas didėja ir vis daugiau žmonių savo kasdieniniame gyvenime naudojasi įvairiais elektroninio parašo įrankiais, jie daug drąsiau daiktus nuomojasi internetu – žinodami, kad sutarties pasirašymas užtruks tik kelias minutes ir visas finansines operacijas jie galės atlikti jiems patogiu metu, mūsų klientai savo sprendimo išsinuomoti vieną ar kitą daiktą nebeatidėlioja „patogesniam laikui“. Didžiąją dalį verslo procesų perkėlę į skaitmeninę „Mark Sign“ platformą, esame tikri, kad dokumentai yra saugūs ir tvarkingi, juos lengva archyvuoti ir, esant poreikiui, operatyviai surasti.

A couple is discussing something seen on the laptop screen

Privalumai

Mark Sign privalumai

Greitis

Kadangi darbuotojai šia paslauga kasdien naudojasi dokumentų pasirašymui, gautų dokumentų tikrinimui ir jų struktūrizavimui, didelę reikšmę jų darbo efektyvumui turi galimybė visa tai atlikti operatyviai.

Mark Sign privalumai

Kaina

„Mark Sign“ iš kitų tiekėjų buvo pasirinktas dėl siūlomos konkurencingos paslaugų kainos.

Mark Sign privalumai

Efektyvumas

Įdiegus šį sprendimą, įmonės klientai visas paslaugas gauna greičiau ir jiems patogiu metu.

globalus parasas mark sign

Išbandyk el. parašo galimybes jau šiandien

Prisijunk prie tūkstančių Mark Sign naudotojų

3 parašai/mėn. visada nemokamai su Smart-ID, Mobile-ID