Skaitmeninių klajoklių erdvė, kur popierinių dokumentų atsisakymas – ne revoliucija, o natūrali evoliucija

Paslaugų sektorius

6 mėn.

naudojasi „Mark Sign“ paslaugomis

30 darbuotojų

pasirašo dokumentus el. parašu

Įmonė tvari ir kitaip:

rūšiuoja atliekas ir įsirengė saulės elektrinę ant pastato stogo

„Lighthouse Hub“ idėja gimė siekiant į vieną bendruomenę suburti įvairių sričių profesionalus – verslininkus, kūrybininkus, inovatorius, rinkodaros ir IT specialistus bei suteikti jiems unikalią erdvę, kurioje jie galėtų dirbti, susipažinti bei bendradarbiaudami kurtų inovatyvius sprendimus, generuotų verslo idėjas, sėkmingai vykdytų projektus ir padėtų vieni kitiems augti. 

Svarbiausias „Lighthouse Hub“ elementas – stipri bendruomenė, kuri jungia įdomiausius žmones Klaipėdoje – nuo skaitmeninių klajoklių, iki geriausių vietinių savo srities profesionalų. Žmonės čia renkasi dirbti ir kurti, o susipažindami ir dalindamiesi idėjomis, tobulėja patys bei padeda augti kitiems. 

Vieta

Klaipėda

Industrija

Paslaugų sektorius

„Mark ID“ paslaugos

Skaitmeninis sutarčių pasirašymas

Darbuotojų skaičius

30

„Manau, kad per ateinančius 10 metų pasieksime tą lygį, kai Lietuvoje 95 proc. sutarčių ir kitų svarbių dokumentų bus pasirašoma kvalifikuotu elektroniniu parašu. Nes tai jau ne revoliucija, o natūrali evoliucija.”

– Skaitmeninių inovacijų centro „Lighthouse hub“ vadovas Mindaugas Kieža

Iššūkis

Nuo Lighthouse hub starto 2019 metais įvykdėme daug įvairių projektų, o jų skaičius dabar didėja geometrine progresija, todėl biurokratiniai procesai užima nemažą dalį laiko. Nekalbant apie tai, kad šiuo metu statant naują Skaitmeninių inovacijų centro pastatą ir sparčiai plečiant įmonės veiklą bei didinant turimą komandą, dokumentų pasirašymas tapo nebe toks patogus ir pradėjo trikdyti atsakingų asmenų darbo ritmą – šis iš pirmo žvilgsnio paprastas procesas pradėjo užimti per daug laiko ir atsakomybių tikrinant, ar kita šalis pasirašė dokumentą iki reikiamo termino. 

Sprendimas

Įdiegta galimybė pasirašyti kvalifikuotu elektroniniu parašu gerokai palengvino vadovo darbą: jis visus įmonėje pasirašomus dokumentus gali matyti vienoje vietoje, realiu laiku stebėti pasirašytų ir kitoms atsakingoms šalims išsiųstų dokumentų statusą bei iki numatyto pasirašymo termino pabaigos išsiųsti priminimą.  

Kadangi pasirašymo procesas tapo greitesnis, įmonėje sparčiai daugėja dokumentų, kuriuos patvirtiname kvalifikuotu elektroniniu parašu.  

Rezultatas

Apytiksliais skaičiavimais, įmonėje įdiegus „Mark Sign“ sprendimą, nebereikėjo spausdinti 10 tūkst. dokumentų lapų, tad liko nenukirstas bent vienas medis ir pagaliau eliminuota kasdienė 30-ties kolegų sutarčių pasirašymo ir administravimo rutina.   

kvadratas ikonėlė

Trys viename

Ištestavus „Mark Sign“ funkcionalumą, paaiškėjo, kad tai idealus funkcijų, sistemos paprastumo ir patogumo derinys.

rodyklė ikonėlė

Greitis

Pasirašyti kvalifikuotu elektroniniu parašu užtrunka vos kelias minutes – dirbant su išmaniais klientais, tai yra privalumas.

lapas

Tvarumas

Elektroninės sutartys skatina abipusį – įmonės ir kliento – procesų tvarumą, o tai savo ruožtu mažina bendrą šalyje sugeneruojamą CO2 emisiją.

globalus parasas mark sign

Išbandyk el. parašo galimybes jau šiandien

Prisijunk prie tūkstančių Mark Sign naudotojų

3 parašai/mėn. nemokamai su Smart-ID, Mobile-ID, LT ID