Technologijų startuolis, sujungiantis neformaliojo ugdymo paslaugų teikėjus ir vartotojus

Technologijų sektorius

People brainstorming and discussing ideas
7 mėn.

naudojasi „Mark Sign“ paslaugomis

95 proc.

sutarčių pasirašoma tik elektroniniu parašu

Apie 100 pasirašytų sutarčių

per dieną piko metu

Apie įmonę

Nuo 2021 metų veikiantis technologijų startuolisEdufy“ vysto neformaliojo ugdymo paslaugų platformą, kurioje susitinka šių paslaugų teikėjai ir vartotojai. Nuo sporto ir meno užsiėmimų iki technologijų būrelių bei stovyklų – šiuo metu intensyviai vystomas platus neformaliojo ugdymo paslaugų spektras yra prieinamas visose Baltijos šalyse. 

Edufy“ platforma yra draugiška vartotojams ir suteikia patogius įrankius, kaip valdyti neformaliojo ugdymo paslaugas, bendrauti su klientais, pasirašyti sutartis bei išrašyti sąskaitas. Inovatyvi komanda nuolat ieško pažangių sprendimų ir savo veikloje vadovaujausi tvarios veiklos principais. 

Vieta

Baltijos šalys

„Mark ID“ paslaugos

Dokumentų pasirašymas el. parašu per „iFrame API“

Industrija

Informacinės technologijos

Darbuotojų skaičius

3

Iššūkis

Edufy“ klientai, neformaliojo ugdymo paslaugų teikėjai, įprastai pasirašydavo susitarimus ir gaudavo prašymus iš savo klientų popierine forma. Dokumentus tekdavo atspausdinti, pasirašius išsiųsti, neretai pasirašymas užtrukdavo, reikėdavo vis priminti vartotojams apie laukiamą susitarimo patvirtinimą. Galiausiai tekdavo visas sutartis saugoti, prireikus konkretaus susitarimo – jo ieškoti segtuvuose. 

Toks dokumentų pasirašymo būdas nebuvo efektyvus ir patogus – pasirašinėti sutartis tekdavo praktiškai kiekvieną dieną, o didžiausias dokumentų pikas visada ištikdavo mokslo metų pradžioje, viduryje ir pabaigoje. Dėl šios priežasties „Edufy“ komanda nusprendė ieškoti patogesnio sprendimo, juo labiau startuolio veikloje itin svarbi tvarumo kryptis įpareigojo ieškoti aplinkai draugiškesnio sprendimo. 

Paulius Antonovas

„Kaip tvarumui neabejingas verslas norime paskatinti neformalaus ugdymo paslaugų teikėjų skaitmenizaciją. Tikime, kad dokumentų pasirašymas el. būdu yra vienas iš pirmųjų dalykų, ko turėtų imtis atsakingas verslas.“

– Paulius Antonovas, „Edufy“ bendraįkūrėjas

Sprendimas

Pasak „Edufy“ bendraįkūrėjo, ieškant el. parašo paslaugų teikėjo, buvo keliamas lūkestis ne tik sprendimo patogumui, bet ir lankstumui. 

„Pasirinkome „Mark Sign“ sprendimą, nes jų API paslaugų dokumentacija buvo išsami, vadybininkai greitai susigaudė mūsų veiklos specifikoje ir pateikė mums tinkamą pasiūlymą, nuolat domėjosi, kaip sekasi pritaikyti sprendimą mūsų poreikiams. Taip pat sprendimo įgyvendinimo metu nuolat sulaukėme profesionalų konsultacijų ir patarimų“, – sako P. Antonovas. 

Rezultatas

Šiuo metu pasirašymas el. būdu neformalaus ugdymo paslaugų teikėjams ir vartotojams sutaupo daug laiko ir suteikia galimybę pradėti naudotis paslaugomis greičiau. Be to, tai leidžia skaitmenizuoti procesus ir naudoti aplinkai draugiškas inovacijas. 

„Savo verslo klientams siūlome patogią ir lanksčią neformaliojo ugdymo paslaugų platfromą, kuri ne tik keičia vartotojų įpročius, bet ir prisideda prie klimato kaitos iššūkių mažinimo.“ – teigia P. Antonovas.

An example of informal education - children are in a workshop, making plushie toys.
Mark Sign privalumai

Patogumas

„Mark Sign“ paslauga itin lengva naudotis, vartotojams paprastas ir intuityvus dokumentų el.pasirašymas, taupo laiką paslaugų teikėjams.

Mark Sign privalumai

Patikimumas

Saugus sprendimas užtikrina vartotojų duomenų apsaugą ir konfidencialumą, ką būtų sunkiau užtikrinti pasirašant popierines sutartis.

Tvaresnis verslas

Dokumentų pasirašymas elektroniniu būdu ženkliai sumažina spausdinimo sąnaudas kasdienėje įmonės veikloje.

globalus parasas mark sign

Išbandyk el. parašo galimybes jau šiandien

Prisijunk prie tūkstančių Mark Sign naudotojų

3 parašai/mėn. visada nemokamai su Smart-ID, Mobile-ID