Socialiai jautrus verslas, diktuojantis tvarumo tendencijas

Statybų sektorius

6 mėnesiai

6 mėnesius naudojasi „Mark Sign“ paslaugomis

7 dienos

Tiek sutrumpėjo dokumentų pasirašymo terminas

3 darbuotojai

3 darbuotojai, dirbantys su viešaisiais pirkimais, naudojasi „Mark Sign“ platforma

Apie įmonę

„Grinda“ – Vilniaus miesto savivaldybės įmonė, vykdanti 18 skirtingų veiklų ir dirbanti 24/7 režimu. Darbų spektras – itin platus: nuo gatvių remonto, paviršinių nuotekų tinklų statybos ir eksploatacijos, iki viešųjų paplūdimių įrengimo ar beglobių gyvūnų priežiūros.

Veiklos įvairiapusiškumas padeda efektyviai išnaudoti turimus pajėgumas ir greitai organizuoti miesto tvarkymo darbus ir įvairių ekstremalių situacijų likvidavimą Vilniaus mieste.

 

Vieta

Vilnius, Lietuva

Paslaugos

Miesto inžinerinės infrastruktūros priežiūra

Industrija

Statybų sektorius

Darbuotojai

450+

Sprendimas

Kodėl kilo poreikis naudotis tokia paslauga?

Kadangi įmonės veiklos sritys yra socialiai itin jautrios, operatyvus kasdienis darbas ir jo nepertraukiamumas įvairioms visuomenės grupėms yra gyvybiškai svarbūs. Kad tai galėtume užtikrinti, būtina efektyvi komunikacija tarp įmonės padalinių ir sklandus visų veiklos procesų valdymas. Vis dėlto, įvertinus naują darbo rinkos realybę – hibridinio darbo specifiką, poreikis „laikyti pulsą“ ant nutolusiuose padaliniuose cirkuliuojančių dokumentų korektiškumo ir teisėtumo padidėja kelis kartus, todėl resursų tam nebepakanka. Siekdami paspartinti sutarčių ir kitų svarbių dokumentų pasirašymo procesą, įdiegėme „Mark Sign“ kvalifikuoto elektroninio parašo sprendimą.

Galbūt, esate pasiskaičiavę, kiek kaštų sutaupėte skaitmenizavę verslo procesus?

Be abejo, matome geopolitinius ir klimato kaitos pokyčius, todėl savo veikloje mažiname energijos išteklių ir spausdinimo popieriaus sunaudojimą – įmonėje įdiegę „no paper“ programą, išvengiame sutarčių siuntinėjimo paštu ar dokumentų pasirašymo atvykstant į biurą. Tačiau nemažiau svarbus ir nematerialių kaštų valdymas – pasirašant kvalifikuotu elektroniniu parašu, dokumentų pasirašymo laikas nuo 7 dienų sutrumpėjo iki kelių valandų.

Laura Basijokaitė-Vitanienė, „Grinda“ Administracijos departamento vadovė

„Mark Sign“ platforma leidžia efektyvinti veiklą ir mums, ir mūsų klientams – abiem pusėms dokumentų pasirašymas tapo paprastesnis ir spartesnis jau vien dėl to, kad sutrumpėjo dokumentų „suvaikščiojimo“ laikas.”

– Laura Basijokaitė-Vitanienė, „Grinda“ Administracijos departamento vadovė

Kokius dar tvarumą skatinančius sprendimus įmonėje esate įsidiegę?

„Grinda“ dirba pagal ISO 14001 standartą, kuris jau savaime įpareigoja veikti atsakingai ir laikytis tvarumo rekomendacijų, todėl nieko nenustebinsime pasakę, kad gamyboje naudojamas medžiagas ir antrines žaliavas panaudojame pakartotinai: asfaltą bei betono gaminius smulkiname iki reikiamos frakcijos ir naudojame gatvių remontui, be to, rūšiuojame ir atsakingai utilizuojame kitas gamyboje ir buityje susidarančias medžiagas, kurių negalima perdirbti.

 

Beje, „Grinda“ pirmoji Lietuvoje be valstybės ar struktūrinių fondų paramos ant gamybinio pastato stogo įsirengė saulės jėgainę, o darbui mieste naudoja elektromobilį – jų ateityje planuojame turėti daugiau.

Nauda

Mark Sign privalumai

Kaina

Atlikus rinkos konsultacijas, buvo pasirinktas ekonomiškai naudingiausias pasiūlymas.

Mark Sign privalumai

Greitis

Pasirašymas kvalifikuotu elektroniniu parašu užtrunka vos kelias minutes – dirbant su dideliais dokumentų kiekiais, tai yra didelis privalumas.

Mark Sign privalumai

Patogumas

Yra galimybė realiu laiku peržiūrėti pasirašytus dokumentus bei eliminuota jų „pasimetimo“ galimybė.

globalus parasas mark sign

Išbandyk el. parašo galimybes jau šiandien

Prisijunk prie tūkstančių Mark Sign naudotojų

3 parašai/mėn. visada nemokamai su Smart-ID, Mobile-ID