Saulės elektrinės, dvejopa žemdirbystė bei elektroninis parašas

Atsinaujinantys energijos šaltiniai ir aplinkosauga

Mark Sign kliento Saulės grąža, kuris stato saulės elektrines, istorija
39

Darbuotojai, pasirašantys per „Mark Sign“ platformą

7 mėn.

Naudojasi„Mark Sign“ paslaugomis

5 tonos

Vidutiniškai per metus, saulės elektrinė sumažina iki 5 tonų CO2 aplinkoje.

Apie įmonę

Saulės grąža” – elektros energetikos įmonė, veikianti jau 10 metų tam, kad atsinaujinanti energija būtų naudojama gyventojų namuose ir įmonėse Lietuvoje bei užsienyje. Nuo pat veiklos pradžios įgijo patikimų profesionalų, teikiančių aukščiausios kokybės paslaugas, reputaciją. Ją stengiasi pateisinti kiekviename savo darbo etape: nuo paslaugos užsakymo, vykdymo iki techninės priežiūros ir serviso paslaugų.

Įgyvendindama projektus „Saulės grąža”, pasak pačių klientų, „veda juos už rankos“ ir užtikrina, jog kiekvienas darbų etapas būtų aiškus ir paprastas. Būtent dėl šios priežasties 2021 m. įmonė pradėjo bendradarbiavimą su „Mark Sign”, kadangi klientai sutartis gali pasirašyti jiems patogiausiu būdu, kuris taupo laiką.

Vieta

Lietuva

Paslaugos

Saulės elektrinės, šilumos siurbliai ir kitos paslaugos

Industrija

Atsinaujinantys energijos šaltiniai ir aplinkosauga

Darbuotojų skaičius

90+

„Dokumentų pasirašymas elektroniniu būdu yra greitas ir patogus sprendimas, o visą sutaupytą laiką galime skirti naujų projektų įgyvendinimui.“

– Deiminta Noreikienė, UAB „Saulės grąža“ komercijos direktorė

Sprendimas

Kalbiname Deimintą Noreikienę, UAB „Saulės grąža“ komercijos direktorę.
Kodėl nusprendėte pradėti pasirašinėti elektroniniu būdu?

Iki bendradarbiavimo su „Mark Sign” jau turėjome praktikos su sutarčių ir kitų dokumentų
pasirašymu elektroniniu parašu. Tikime, kad dokumentų pasirašymas elektroniniu būdu yra modernaus ir klientų laiką gerbiančio verslo dalis. Žinoma, taip pat tai yra tvaresnis būdas, negu spausdinti dokumentus ir juos pasirašyti ranka.

Saulės parkas Saulės grąža kliento istorija

Kai rinkotės tiekėją, kodėl pasirinkote būtent „Mark Sign?”

Kadangi elektroniniu būdu pasirašome ne tik sutartis su klientais, o ir vidinius įmonės dokumentus – „Mark Sign” pasiūlė mums aktualų planą su neribotu dokumentų pasirašymo skaičiumi už itin patrauklią kainą. Tai – lietuvių startuolis, tad norėjome bendradarbiauti su savo šalies kūrėjais.

Kokius dar sprendimus dėl tvarumo esate įsidiegę?

Kasdienė mūsų veikla – įkvėpta tvarių sprendimų. Įgyvendindami saulės elektrinių ir šilumos siurblių projektus, kuriame realų pokytį. Vienas jų – CO2 aplinkoje mažinimas. Vidutiniškai per metus, 10 kW saulės elektrinė sumažina iki 5 tonų CO2 aplinkoje. Taip pat esame įrengę Saulės parką, kuriame ganosi 100 avių ir ėriukų būrys. Tokiu būdu taikoma dvejopa žemės panaudojimo praktika.

Rezultatas

Mark Sign privalumai

Paprastumas

Naudojantis „Mark Sign” sprendimu, įmonės administracija klientams užtikrina, kad darbų etapas būtų paprastas ir aiškus. Tai ne tik supaprastina dokumentų pasirašymo procesus klientams, bet ir sukuria malonesnę patirtį dėl sutaupyto laiko.

Mark Sign privalumai

Greitis

Sutaupytas darbuotojų laikasskiriamas pardavimų ir naujų projektų įgyvendinimui. Klientai gali greitai ir patogiai pasirašyti projektų ir pirkimų sutartis nuotoliniu būdu jiems patogiu metu.

Tvarumas

Elektroninis parašas sustiprina įmonės tvarumo politiką prisidėdamas prie popieriaus taupymo, išsaugomų medžių bei taupomo vandens popieriaus gamybai. Taip pat klientams nebereikia siųsti dokumentų fiziniu būdu, tad atsisakoma nebūtinų CO2 emisijų.

globalus parasas mark sign

Išbandyk el. parašo galimybes jau šiandien

Prisijunk prie tūkstančių Mark Sign naudotojų

3 parašai/mėn. visada nemokamai su Smart-ID, Mobile-ID